Yoga

Hlavnou myšlienkou PRAKRITI je zdielať tradičný a zmysluplný prístup k joge.

 

Hodiny si nájdu muži či ženy, začiatočníci i pokročilí, dospelí aj deti, zdraví a rovnako aj chorí...

ASHTANGA YOGA

MYSORE ŠTÝL

Hodina určená pre ľudí, ktorí chcú jogu brať naozaj vážne, zaradiť ju do svojho života pravidelne a očakávajú od jogy naozajstné výsledky. Je to skutočná cesta do svojho vnútra. Žiaci sa na hodine krok po kroku za pomoci osobného prístupu učiteľa učia sekvenciu naspamäť, technicky správne a terapeuticky. Výsledkom je porozumenie jogy, svojho tela a svojho Ja. Je to tradičný, najjednoduchší a nejefektívnejší spôsob praxe Ashtanga jogy

SKVELÉ PRE ZAČIATOČNÍKOV - AK SA CHCÚ VENOVAŤ JOGE  DLHODOBO, SYSTEMATICKY A MAŤ SKUTOČNÉ VÝSLEDKY

ASHTANGA YOGA

SKRÁTENÁ VEDENÁ HODINA

60 - minútová časť sekvencie Ashtanga jogy moderovaná učiteľom, ktorý celú skupinu vedie jedným rovnakým tempom cez sled pozícií. Hodina je vedená v príjemnom tempe zvládnuteľnom pre všetky úrovne skúseností. Na hodine odznie množstvo praktických rád, ako správne použiť dych, koncentráciu a ako otočiť svoje zmysly do svojho vnútra a tým urobiť jogu naozaj jogou, a nie iba planým cvičením pozícií. Hodina je vhodná pre ľudí, ktorí chcú kvalitnú hodinu jogy, ale nemajú záujem sa jej venovať aktívne.

DOBRÁ PRE ZAČIATOČNÍKOV - AK SA CHCÚ VENOVAŤ JOGE  IBA SPORADICKY ALE PRITOM KVALITNE

ASHTANGA YOGA

VEDENÁ HODINA CELEJ PRVEJ SÉRIE

Trvá do 90 minút aj s relaxom. Hodina je vhodná iba pre ľudí, ktorí chodia na Mysore štýl hodiny, na ktorých sa sekvenciu krok po kroku naučia pod dohľadom učiteľa naspamäť a technicky správne. Vedená hodina celej prvej série je najťažšia možná forma, ako Ashtanga jogu praktizovať. 

NIE JE VHODNÁ PRE ZAČIATOČNÍKOV

ASHTANGA  INTRO

PRE ZAČIATOČNÍKOV

Radi by ste cvičili jogu, ale neviete ako začať?  Nemáte žiadne skúsenosti z jogou, alebo Ashtanga jogou?  ASHTANGA INTRO je hodina ušitá pre úplných začiatočníkov, na ktorej s Vami učiteľ preberie  základy Ashtanga jogy. Ashtanga Intro je označované ako denné minimum, s ktorým môžete pracovať a rozvíjať ho celý život.

VHODNÁ PRE ZAČIATOČNÍKOV

FLOW JOGA

Je plynulý systém jogy, prepájania pozícii a dychu zameraný na posilnenie a natiahnutie svalstva. Každá hodina je trochu iná a každý inštruktor do nej vnesie kúsok svojho sveta. 

VHODNÁ PRE ZAČIATOČNÍKOV

HATHA JOGA

Hodina s tradičnými prvkami Hatha Jogy spojenými s dýchaním na zosúladenie tela a mysle a udržiavanie rovnováhy na fyzickej ako aj psychickej úrovni.

VHODNÁ PRE ZAČIATOČNÍKOV

ZDRAVÝ CHRBÁT 

s fyzioterapeutom

Naša chrbtica je symbolom stability a flexibility zároveň. Ak sa dlhší čas nehýbeme, túto vlastnosť začne strácať. Každodennými stereotypmi a jednostranným zaťažovaním si často vytvárame svalové dysbalancie. Na hodinách  sa budeme postupne venovať uvoľňovaniu stuhnutých svalov, naťahovaniu skrátených a zároveň posilňovaniu oslabených tak, aby sme opäť získali silu, pružnosť a flexibilitu. 

VHODNÁ PRE ZAČIATOČNÍKOV

JOGA PRE DETI

(školáci)

Detská joga je hra. Deti si formou hry osvoja správne dýchacie a pohybové návyky. Naučia sa aj pozitívnemu životnému postoju. Cieľom detskej jogy je podpora detí v ich hravosti, kreativite, sebapoznaní a sebadôvere.

VHODNÁ PRE ZAČIATOČNÍKOV

Aktívne meditácie

Ak chcete žiť oveľa plnší život, najskôr musíte poznať svoj vlastný potenciál – kto naozaj ste. Meditácia je cestou do tohto poznania. Meditácia  je metodológiou vedy podvedomia. Je to stav jednoduchého bytia, čistého prežívania, bez žiadneho zásahu, či prerušenia od nášho tela, či mysle. Je to náš absolútne prirodzený stav, my sme však zabudli, ako máme do neho vstúpiť.

VHODNÁ PRE ZAČIATOČNÍKOV

VStupy a permanentky

JEDNORÁZOVé

VSTUPy

Uvedené hodiny - 6

(Flow Yoga, Hatha Yoga,

Aktívne meditácie,

Zdravý chrbát s Fyzioterapeutom,

Zvukoterapia, Jóga pre deti)

Ashtanga Yoga - 8

(Mysore, skrátená vedená séria, celá prvá vedená séria)

Vlastná prax - 5 €

ASHTANGA INTRO

pre nováčikov, či začiatočníkov

4 €

10 VSTUPOV

ASHTANGA

Platnosť 2 mesiace

Permanentka platná výhrade na hodiny:

Ashtanga Yoga

Mysore

Skrátená vedená

Celá séria vedená

70 €

12 VSTUPOV

ostatné hod.

Platnosť 4 mesiace

 

Permanentka platná na hodiny:

Flow Yoga

Hatha Yoga

Zdravý chrbát s Fyzioterapeutom

Aktívne meditácie

Zvukoterapia

Jóga pre deti

60 €

1 MESIAC

Mesačné členstvo na všetky pravidelné hodiny v rozvrhu

90 €

Pridajte sa na program začiatočníckych kurzov a učiteľských tréningov s Jarom Pávekom. Podrobnosti  o jednotlivých programoch, dátumoch, cenách a množstve iných zaujímavých podujatí nájdete na jeho domovskej stránke www.jaropavek.com

Škola Jara Páveka spĺňa vysoké štandardy medzinárodnej Yoga Aliancie a drží designáciu "Registered Yoga Schol" (RYS) 200 & 300 a "Continuing  Education Provider"

  PRAKRITI   •   2019